MENU
Aula_close Layer 1

Medarbejdere

   
Amalie Pold Madsen Anders Daugaard Anders Bue Lorentzen
Amalie Pold Madsen

Elev
Kantinen     
Anders Daugaard
E-mail
Lærer, Udskolingen
Team 7   
Anders Bue Lorentzen
E-mail
Lærer, Udskolingen
Team 9 
Anders Juul Thorup Anja Riis Kristiansen Anne Mette Moesgård Christensen
Anders Juul Thorup
E-mail
Lærer, Udskolingen
Team 7                                               
Anja Riis Christiansen

Socialfaglig rådgiver
på skolen                                               
Anne Mette M. Christensen
E-mail
Tillidsrepræsentant, Lærer, Mellemtrinnet                              Team 5
Anne Mette Linnet Astrid Sandagger Gadeberg Birgitte Christensen
Anne Mette Linnet
E-mail
Trivselsvejleder
Lærer, Udskolingen                    Team 8
Astrid Gadeberg
E-mail
DSA-vejleder
Lærer, Indskolingen                    Team 1
Birgitte Christensen
E-mail
Lærer, Mellemtrinnet
Team 4                                               
Camilla Pagh Ib Cathrine Norrland Kjelsmark Charlotte Vedstesen Hansen
Camilla Pagh Ib
E-mail
Lærer, Indskolingen
Team 3
Cathrine Norrland Kjelsmark
E-mail
Lærer, Indskolingen
Team 1
Charlotte Vedstesen Hansen
E-mail
Lærer, Mellemtrinnet
Team 4
Charlotte Kruse Christina Karoline Bælum Christina Nørby Hansen
Charlotte Kruse
E-mail
Børnehaveklasseleder, Indskolingen
Team 0                                                
Christina Karoline Bærum
E-mail
Teamkoordiantor ,Lærer  Udskolingen
Team 7 
Christina Nørby Hansen
E-mail
Teamkoordinator  Børnehaveklasseleder, Indskolingen
Team 0     
Claus Bruun Lindblad Debbie Reedtz Battrup Dina Spillner
Claus Bruun Lindblad
E-mail
Lærer, Mellemtrinnet
Team 6     
Debbie Reedtz Battrup
E-mail
Lærer, Udskolingen
Team 8     
Dina Spillner
E-mail
Lærer, Mellemtrinnet
Team 5    
Ditte Bundgaard Sefeld Ditte Paarup Østergaard Ellen Ravn Mikkelsen
Ditte Bundgaard Sefeld
E-mail
FabLabvejleder                          Lærer, Udskolingen
Team 7 
Ditte Pårup Østergaard
E-mail
Lærer, Mellemtrinnet
Team 5                                               
Ellen Ravn Mikkelsen
E-mail
pædagog, Indskolingen
Team 1                                               
Freja Weisberg Jakobsen Gitte Stig Vibe Hanne Neustrup
Freja Weisberg Jakobsen 
E-mail
Lærer, Mellemtrinnet
Team 4 
Gitte Stig Vibe
E-mail
Lærer, Indskolingen
Team 1
Hanne Neustrup
E-mail
Administrativ leder
Administrationen, Ledelse
Hans Henrik Lyager Heine Hauge Mathiassen Helle Kiel Rasmussen
Hans Henrik Lyager

Teknisk servicemedhjælper
På skolen, Service                                   
Heine Hauge Mathiassen 
E-mail
Teknisk servicemedhjælper
På skolen, Service                                 
Helle Kiel Ramussen
E-mail
Teamkoordinator, Lærer
Indskolingen                              Team 2
Henrik Havnsgaard Christensen Hooman Aznavy Ida Sommer Sørensen
Henrik Havnsgaard Christensen
E-mail
Skoleleder
Ledelse
Hooman Aznavy 
E-mail
Lærer, Udskolingen
Team 7
Ida Sommer Sørensen 
E-mail
Orlov, Lærer
Mellemtrinnet 
Inge Winding Ejlersen Inge Hedegaard Müller Jacob Lind Skytte
Inge Winding Ejlersen
E-mail
Børnehaveklasseleder
Indskolingen                              Team 0 
Inge Hedegaard Müller 
E-mail
Pædagog
SFO                                                     
Jacob Lind Skytte 
E-mail
Lærer, Mellemtrinnet
Team 5                                               
Jakob Nielsen Janne Spliid Gedsø Jane Lawaetz
Jakob Nielsen 
E-mail
Afdelingsleder, Udskoling
Viceskoleleder                            Ledelse
Jane Spliid Gedsø 
E-mail
Teamkoordinator  Matematikvejleder, Lærer, Mellemtrinnet                  Team 6
Jane Lawaetz 
E-mail
Teamkoordinator
Lærer, Mellemtrinnet                  Team 5
Jens Kiholm Hansen Jeppe Graakjær Staal Joan Rygaard Engelhardt
Jens Kiholm Hansen 
E-mail
Teamkoordinator
Trivselsvejleder, Lærer, Udskolingen  Team 9                                 
Jeppe Graakjær Staal 

Skolepsykolog
På skolen                                                                      
Joan Rygaard Engelhardt
E-mail
Pædagog
SFO                                                                                 
Julia Høyer Storm Jytte Lodal Møller Karin Lenschow Selgen Bjerring
Julia Høyer Storm 
E-mail
Trivselsvejleder, Lærer
Udskolingen                                    Team 9
Jytte Lodal Møller 
E-mail
Lærer, Udskolingen
Team 7                                                 
Karin Lenschow Selgen Bjerring

Kantinemedhjælper
Kantinen                                             
Karin Bøtcher Damgaard Kia Skovbo Ehlers Kristian Thrane Knudsen
Karin Bøtcher Damgaard 
E-mail
Skolesekretær
Administration                                     
Kia Skovbo Ehlers
E-mail
Projektleder FabLab
Afdelingsleder, Mellemtrinnet        Ledelse
Kristian Thrane Knudsen
E-mail
IT-vejleder, Lærer
Mellemtrinnet                              Team 4
Lene Torp Andersen Linnea Ingemann Riber Lis Buch Sørensen
Lene Torp Andersen
E-mail
Lærer, Mellemtrinnet                  Team 6                                                  
Linnea Ingemann Riber
E-mail
Afdelingsleder, SFO
Skolepædagog, Indskolingen        Team 1
Lis Buch Sørensen
E-mail
Lærer, Udskolingen
Team 8                                                
Lisbeth Palmelund Jakobsen   Mads Kuhlmann Madsen
Lisbeth Palmelund Jakobsen
E-mail
Teamkoordinator
Læringsvejleder, Lærer, Mellemtrinnet                                Team 4
Liza Hovgaard Lomholt
E-mail
Lærer, Indskolingen 
Team 1/3                                                                                                                
Mads Kuhlmann Eriksen
E-mail
Teamkoordinator
Lærer, Udskolingen                      Team 8                                                                                                    
Margit Bækby Kvinesdal Maria Nørskov Marianne Hyldig
Margit Bækby Kvinesdal
E-mail
Pædagog, Indskolingen
Team 3                                                    
Maria Nørskov
E-mail
Lærer, Indskolingen
Team 7                                               
Marianne Hyldig
E-mail
Lærer, Mellemtrinnet
Team 6                                                
Merete Lindgaard Bøgelund Laursen Mette Krogholm Mette Steen Petz
Merete Lindgaard Bøgelund Laursen
E-mail
Teamkoordinator
Lærer, Indskolingen                    Team 3                                        
Mette Krogholm
E-mail
Pædagog, Indskolingen
Team 2                                                   
Mette Steen Petz 
E-mail
Sundhedsplejerske                          På skolen                                                        
Mette Overgaard Rahlf Mette Solum Michael Olsen
Mette Overgaard Rahlf
E-mail
Afdelingsleder, Indskolingen      Ledelse                                                             
Mette Solum
E-mail
Pædagog, Indskolingen                                                                                             
Michael Olsen
E-mail
Pædagog, Mellemtrinnet
Team 4         
 
Mogens Hvelplund Nikolaj Lillelund Ninna Sommer Sørensen
Mogens Hvelplund
E-mail
Teknisk serviceleder
På skolen                                      Service                                                                 
Nikolaj Lillelund
E-mail
Lærer, Mellemtrinnet
Team 5                                                                                                            
Ninna Sommer Sørensen
E-mail
Lærer, Mellemtrinnet
Team 6                                                                                                          
Pia Hansen Pia Thrane-Rasmussen Renata Staneikaite
Pia Hansen
E-mail
Bibliotekar
Lærer, Mellemtrinnet                      Team 4 
Pia Thrane-Rasmussen
E-mail
Lærer, Udskolingen
Team 9                                                    
Renata Staneikaite
E-mail
Lærer, Mellemtrinnet
Team 5                                                   
Rikke Sønderskov Rut Kappel Kristiansen Sasja Hauge Johansen
Rikke Marie Sønderskov
E-mail
Lærer, Indskolingen
Team 2                                                                                                                           
Rut Kappel Kristiansen
E-mail
Tillidsrepræsentant
Pædagog, Indskolingen                      Team 3                                                
Sasja Hauge Johansen
E-mail
Lærer, Udskolingen
Team 8                                                                                                                                                 
Sidse M. R. Signe Tang Fokdal Signe Sloth
Sidse M. R.
E-mail
Lærer, Udskolingen
Team 4                                                 
Signe Tang Fokdal
E-mail
Lærer, Udskolingen
Team 9                                                       
Signe Sloth
E-mail
Orlov
Lærer, Udskolingen                      Team 8     
Solveig Højlund Jonstrup Susanne Bjørn Eriksen Susanne Gydesen
Solveig Højlund Jonstrup
E-mail
Pædagog, Indskolingen              Team 0                                                                                                                
Susanne Bjørn Eriksen
E-mail
Læsevejleder
Lærer, Indskolingen                    Team 2                                                                    
Susanne Gydesen
E-mail
Børnehaveklasseleder, DSA-vejleder
Indskolingen                                Team 0                                                   
Susanne Skovbjerg Tina Hauge Lybæk Tine Gammelgaard Kristensen
Susanne Skovbjerg


Kantinemedhjælper                    Kantinen     
Tina Hauge Lybæk
E-mail
Ernæringsassistent
Kantinen                                                              
Tine Gammelgaard Kristensen
E-mail
Lærer, Indskolingen
Team 3                                                                                                       
Torben Aase Stjernegaard Rose Tove Hamer Christophersen Trine Dam
Torben Aase Stjernegaard Rose
E-mail
IT-vejleder
Lærer, Indskolingen                        Team 2                                               
Tove Hamer Christophersen


Kantinemedhjælper              Kantinen                                                   
Trine Dam
E-mail
Lærer, Mellemtrinnet                      Team 5                                                                                                                     
Vanja Ignjatovic Hansen Vivi Blachgaard
Vanja Ignjatovic Hansen
E-mail
Teamkoordinator
Bibliotekar, Læsevejleder Lærer, Indskolingen Team 1                                                                                                    
Vivi Blachgaard
E-mail
Lærer, Indskolingen                    Team 3